Starostwo Powiatowe w Łosicach > Organizacje Pozarządowe > Organizacje > Łosickie Stowarzyszenie Informacji Społecznej

Łosickie Stowarzyszenie Informacji Społecznej

prowadzi BIURO PORAD OBYWATELSKICH

 

Marianna Janina Celińska jest kierownikiem Biura Porad Obywatelskich i zaprasza osoby potrzebujące pomocy w rozwiązywaniu różnych życiowych problemów związanych z zadłużeniami, egzekucją komorniczą, spadkami i darowiznami, pomoc w pisaniu pism do sądu w sprawach spadkowych, własności, ZUS, świadczeń, zasiłków i prawa pracy, dotyczących postępowania w urzędach i innych instytucjach. Porady udzielane są bezpłatnie, są poufne, bezstronne, świadczone przez przeszkolonych doradców. Doradcy udzielają informacji o możliwościach rozwiązania problemów, przysługujących prawach i konsekwencjach wynikających z podjęcia określonych działań ze wskazaniem instytucji, do których powinni udać się celem załatwienia swoich spraw. Staramy się wskazać jak najwięcej możliwości i rozwiązań problemów.

 

Można również skorzystać z cyklu bezpłatnych szkoleń z zakresu „Zarządzanie finansami i planowaniem budżetu domowego”. Celem, którego jest zwiększenie wiedzy uczestników szkolenia odnośnie zaciągania zobowiązań kredytowych, aby mieli świadomość negocjacji z bankami umów kredytowych i innych dodatkowych obciążeń z nimi związanych.

 

Od 5 grudnia 2011 roku do odwołania osoby niezamożne, zainteresowane udziałem w programie „Zaplanuj Swoją Przyszłość”, w siedzibie Biura Porad Obywatelskich będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji oraz treningów prowadzonych przez doradców placówki w Łosicach.

 

Do biura zapraszamy w poniedziałki i środy od godziny 12.30 ul. Piłsudskiego 6 pok. 49 po uprzednim umówieniu się telefonicznym nr kontaktowy 691 132 363.